Tři největší lži, kterým zastupitelé uvěřili a privatizovali zisky

27. 12. 2014 11:21:52
Kladete logickou otázku: Jak je možné, že v ČR 70% tržeb z vodného a stočného teče přes zahraniční koncerny? Jak a proč k tomu došlo? Kdo je za to zodpovědný? Na většinu z těchto otázek odpoví znalost odpovědi na jedinou otázku.

 

Co se zastupitelům slibovalo než sklapla "privatizační" past kolem vodáren?

1) Dotace z EU

2) Růst cen vodného a stočného pouze o inflaci na 30 let nebo pod dobu trvání kontraktu s koncernem

3) Místo měst a obcí bude investovat strategický investor

Dovedete představit, že by někdo ze zastupitelů ohrozil dotace a byl odpovědný za to, že cena vody v regionu poroste více než o pouhou inflaci? Že by někdo ze zastupitelů předložil jediný zásadní důvod proč proto nehlasovat?

On existuje!

NIC Z TOHO NENÍ PRAVDA A ŘADA ZÁSADNÍCH NEGATIVNÍCH DOPADŮ NEBYLA ZASTUPITELŮM ZÁMĚRNĚ ŘEČENA

V každém regionu existovali slušní politici a lidé používajících selský rozum a těmto slibům nevěřili, ale účelové manipulaci používající techniky strachu, iluze nedostatku, ohrožení a vyvolání dojmu, že lepší varianta neexistuje, sehrály své. Realita ukázala, že pochybující lidé měli pravdu. Já tento proces považuji za protiprávní jak z pohledu obchodního, tak trestního práva. Proto jsem se obrátil již na počátku tohoto procesu na soudy a ty my dnes dávají za pravdu.

Jaké dopady má "vykuchání" okresních vodáren na lidi, cenu, dotace. Co z toho, co se slibovalo bylo splněno?

Chcete vědět víc? Chcete konkrétní příklad toho, co proběhlo?

PRAVDA O VYKUCHÁNÍ VODÁREN JE ZDE

 

Autor: Radek Novotny | sobota 27.12.2014 11:21 | karma článku: 27.48 | přečteno: 1326x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Irena Aghová

Antika. Titus Pomponius Atticus. Život jednoho z Římanů.

Jméno této osobnosti se často objevuje v díle Marca Tullia Cicerona a myslím, že je vhodné o něm psát. Jeho život ovlivňují dějiny Říma a zdálo se mi, že vedle těch velkých osobnosti, jakou byl třeba Antonius, Octavianus, Caesar .

23.7.2019 v 19:08 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 51 | Diskuse

Karel Trčálek

Klimatická Gréta, protestní pátky a co dál, pane Šťastný?

Pokud něco po někom chci a tím více, když to znamená přebourat společenské zvyklosti, vysvětlím druhé straně o co jde a nabídnu pomocnou ruku, tím se velice snadno dosáhnu toho, aby mi protistrana uvěřila, pane Šťastný

23.7.2019 v 17:32 | Karma článku: 8.67 | Přečteno: 170 | Diskuse

Lubomír Stejskal

K návštěvě saúdského blogera v Jeruzalémě

Kdo na něj hulákal, ať vypadne, že je zvíře a sionistický odpad? Kdo po něm házel židle? Kdo mu plivl do tváře? Židé? Nikoli. Ti, kdo si říkají Palestinci – palestinští Arabové. Výrostci naočkovaní nenávistí.

23.7.2019 v 14:50 | Karma článku: 23.66 | Přečteno: 375 | Diskuse

Ivana Jirmářová

Botoxem k psychopatii

Když se řekne botox, člověk by si řekl, že se jedná především o řešení estetické stránky vzhledu člověka. Víte ale, co všechno může ovlivnit?

23.7.2019 v 11:53 | Karma článku: 10.76 | Přečteno: 356 | Diskuse

Mária Tvrdoňová

Youtube zaradilo video 10 Božích prikázaní ku pornografii a násiliu.

Keď pred pár týždňami začali americkí senátori vyšetrovať predstaviteľov big tech spoločností kvôli cenzúre konzervatívcov, bola som si istá, že táto kauza zaplaví titulky médií.

23.7.2019 v 10:03 | Karma článku: 21.31 | Přečteno: 582 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1293

Českou vodu si prodávejme sami, bez překupníků a lidé, města i stát na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, opravené trubky v zemi a přitom rozumnou cenu vody.

-----------------------------------------------------------

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který pomohl v řadě okresů ČR, ubránit vodárny před zaváděním tzv. "provozních tunelů". Např. Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu tyto regiony čerpají dotace z EU na investice, mají zcela v rukou obchod s vodou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne krmení účtů koncernů v zahraničí.

15 let dokládám, že nám v ČR poteče z kohoutků nezávadná voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. TEČKA.

-------------------------------------------------

Koncerny přišly na nás vydělat, ne řešit naše problémy. V ČR dochází k tunelování vodáren a poškozování zájmu lidí, měst a obcí i státu. Problém jsou politici pracující pro koncerny. Proto jsem se obrátil na soudy a ty potvrzují protiprávní stav. Např. ve Zlíně je možné vrátit vodu zpět do rukou obcí, ale „politici“ pracující pro koncern udržují tok peněz od lidí do zahraničí. Lidé tak přichází každý rok o 70-90 mil. Kč a o půl miliardy z dotací!

Ke každému článku najdete informace i důkazy ZDE: 

www.pravdaovode.cz/voda-300

www.pravdaovode.cz/vodarny www.pravdaovode.cz/cena-vody

www.pravdaovode.cz/co-musime-udelat/

Najdete na iDNES.cz