Díval se jim do očí a lhal!

14. 05. 2015 19:08:08
Kdo nesouhlasil s vyvedením zisků z vodáren na cizí koncerny měl podezření, že představenstva vodáren nejednají jen z vlastní vůle. Dveře k ziskům totiž koncernům často otevírali "politici a kmotři" stojící v pozadí.

Valná hromada společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. (Vak Zlín) dne 13.5.2015 ukázala, že podezření bylo oprávněné neboť ukázala, kdo ze zákulisí řídil a řídí chod vodárny. Ukázala, že o tom, co udělá nebo neudělá vedení vodárny, ve skutečnosti rozhodují jedinci ze Statutárního města Zlín (SMZ). Prostě zadají úkol a představenstvo úkoly poslušně plní. Bez ohledu na zákony, které zakazují komukoliv úkolovat představenstvo společnosti.

Nevěříte?

Na valné hromadě vystoupil primátor města Zlín, pan Adámek (STAN). Z jeho vystoupení vyplynulo, že je to on, kdo úkoluje pana Březíka - předsedu představenstva VaKu Zlín – který zadané úkoly plní. Pan Adámek akcionářům tvrdil, že 2x nabídl schůzku akcionáři, který 12 let brání Vak Zlín u soudů před protiprávním jednáním do kterého je zapojeno město Zlín.

Akcionář se proti lživému tvrzení primátora důrazně ohradil s tím, že pan Adámek ho nikdy na žádnou schůzku nepozval. Naopak. Schůzku nabízel akcionář primátorovi s tím, že mu předá důkazy, na základě kterých rozhodují soudy. Pan Adámek (STAN) se odmítl setkat a tím odmítl důkazy převzít. Ale pan Adámek trval na svém. Akcionář se proto proti lži ohradil ještě důrazněji a z primátora Adámka (STAN) vypadla perla.

.....My jsme vás 2x pozvali, přes pana Březíka. To, o čem se teď diskutuje 10 let, jsem chtěl probrat a tak jsem chtěl, abyste se přišel podívat mezi nás....... Dvakrát jsme vás pozvali. Přes pana Březíka..... Já jsem vás pozval .... Dostal to jako úkol pan Březík.

Tímto přiznáním byli všichni přítomní doslova šokováni.

Následovaly logické otázky:

a) Vy úkolujete představenstvo Vaku?

b) SMZ, akcionář, úkoluje představenstvo akciové společnosti?

Přišla neuvěřitelná odpověď.

„ Ano, ....“

(Téměř každého okamžitě napadlo. Teď již chápu, kdo otevřel koncernu dveře k ziskům z vody)

Co z toho plyne akcionářům?

 1. Když dostanete dopis podepsaný panem Březíkem, musíte počítat s tím, že ho nepíše pan Březík, ale pod pseudonymem primátor města Zlín, pan Adámek (STAN)
 2. Za veškeré škody způsobené Vaku Zlín, nese odpovědnost představenstvo Vaku Zlín a lidé z vedení Statutárního města Zlín
 3. Pana Adámek z pozice primátora, patrně pátým rokem úkoluje vedení Vaku Zlín, aby se odvolávalo proti rozsudkům soudů ve prospěch Vaku Zlín, protože náhrada škod způsobené vodárně Zlín, obcím i občanům, jdou za městem Zlín a on nechce škody hradit!
 4. Pan Březíka, je s velkou pravděpodobností prodloužená ruka primátora SMZ.

Co z toho plyne občanům?

 1. Že cena vody dolů nepůjde a pokud ano, tak jen na úkor investic a stavu infrastruktury!
 2. Že ve Zlíně je jedno jestli je na radnici „Adamec, Kanec nebo Janec“?
 3. Že některým politikům jsou občané Zlínska, cena voda, stav infrastruktury i obce lhostejní!
 4. Že lidem na Zlínsku zůstane nejdražší cena vody v kraji, dokud nerozhodnou soudy.
 5. Nebudou dotace z EU a lidé, města i obce budou zcela v rukou pomahačů koncernů!
 6. Je velmi pravděpodobné, že „výzva“ města Zlín, aby představenstvo „jednalo“ se žalobci o stažení žalob, není výzva, ale fakticky zadaný úkol.
 7. Soudy je třeba dokončit a nepřipustit korupční snahy ze strany kohokoliv.
 8. Pozor na schůzky s "Brzlíky", kteří obchází akcionáře a nabízí různé posty v orgínech a patrně i další "benefity" za to, že stáhnou žaloby.

Od roku 2002 se obracím na soudy a žádám je o ochranu vodáren, proti organizované skupině fyz. a právnických osob, která dle mého názoru protiprávním postupem způsobily nezákonné vyvedení zisků z prodeje vody z okresních vodáren na zahraniční koncern.

PO VALNÉ HROMADĚ A VYSTOUPENÍ PANA ADÁMKA /STAN/ A JEHO PANA BŘEZÍKA

VĚŘEJNĚ PROHLAŠUJI, ŽE S NIKÝM ZE SMZ, ANI Z VAKU ZLÍN, NEBUDU JEDNAT A NEBUDU STAHOVAT ŽALOBY!

Naopak.

Celý proces, který soudce Krajského soud v Brně označil za pokoutný a mimořádně nemravný, jsem zdokumentoval a informace zpřístupnil veřejnosti.

www.pravdaovode.cz/zlin

Průběh valné hromady potvrdil řadu faktů z dokumentu ČT2 Nedej se plus:

Megapodvod s vodou

V příštím článku doložím, ještě více šokující informace o tom, kdo skutečně stojí v pozadí a vše koordinuje a řídí!

Autor: Radek Novotny | čtvrtek 14.5.2015 19:08 | karma článku: 25.42 | přečteno: 1846x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ekonomika

Stanislav Jonák

Proč by neměly být důchody?

Včera jsem se letmo dostal do krátké debaty o starobních důchodech, resp. o tom, že za pár desítek let nebudou. A já jsem si uvědomil, že vlastně nechápu proč.

22.7.2019 v 16:59 | Karma článku: 25.49 | Přečteno: 1034 | Diskuse

Jirka Severa

Vyšší daně - dražší bydlení ? Ale nepovídejte !

Před několiky dny v iDnes blogu, Markéta Šichtařová vehementně propagovala teorii, podle které vyšší daně z nemovitostí pro majitele způsobují nárůst cen bydlení pro kupce a nájemníky. Zajímavé, ovšem otázka je, jak pro koho.

22.7.2019 v 14:31 | Karma článku: 13.99 | Přečteno: 770 | Diskuse

Luboš Smrčka

Neposkvrněné početí italské liry

Tento blog jsem si nechával nějakou dobu uležet. Jaksi podvědomě jsem nechtěl reagovat na zprávu, že italský vicepremiér Matteo Salvini zvažuje zavedení nové paralelní měny. Připadalo mi to příliš šílené.

22.7.2019 v 8:27 | Karma článku: 15.91 | Přečteno: 560 | Diskuse

Daniel Schubert

Fakta: Léčitel stojí 534,- Kč/h, katolický kněz 1671,- Kč/h, lékař 4361,- Kč/h

Kolikrát jsem to již slyšel, jak to dělají léčitelé „jenom pro peníze“, jak jsou „drazí“, jak je alternativní medicína „velký byznys“, a proto jim nejde o zdraví klienta/pacienta na prvním místě.

19.7.2019 v 21:37 | Karma článku: 16.95 | Přečteno: 2307 | Diskuse

Markéta Šichtařová

Vyšší daně – dražší bydlení!

Trh nemovitostí začíná být žhavým politickým tématem. Ceny nemovitostí v posledních letech tak výrazně vzrostly, že se pro lidi s průměrnými příjmy staly nedostupné. Platí to téměř po celé Evropě, platí to i pro Kanadu.

19.7.2019 v 8:08 | Karma článku: 46.90 | Přečteno: 13462 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1293

Českou vodu si prodávejme sami, bez překupníků a lidé, města i stát na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, opravené trubky v zemi a přitom rozumnou cenu vody.

-----------------------------------------------------------

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který pomohl v řadě okresů ČR, ubránit vodárny před zaváděním tzv. "provozních tunelů". Např. Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu tyto regiony čerpají dotace z EU na investice, mají zcela v rukou obchod s vodou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne krmení účtů koncernů v zahraničí.

15 let dokládám, že nám v ČR poteče z kohoutků nezávadná voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. TEČKA.

-------------------------------------------------

Koncerny přišly na nás vydělat, ne řešit naše problémy. V ČR dochází k tunelování vodáren a poškozování zájmu lidí, měst a obcí i státu. Problém jsou politici pracující pro koncerny. Proto jsem se obrátil na soudy a ty potvrzují protiprávní stav. Např. ve Zlíně je možné vrátit vodu zpět do rukou obcí, ale „politici“ pracující pro koncern udržují tok peněz od lidí do zahraničí. Lidé tak přichází každý rok o 70-90 mil. Kč a o půl miliardy z dotací!

Ke každému článku najdete informace i důkazy ZDE: 

www.pravdaovode.cz/voda-300

www.pravdaovode.cz/vodarny www.pravdaovode.cz/cena-vody

www.pravdaovode.cz/co-musime-udelat/

Najdete na iDNES.cz