Jeden příklad za všechny: Praha nově zdražila lidem vodu! Máme se na co těšit?

21. 04. 2016 10:51:37
Řešení soudních sporů ve vodárenských kauzách bránící tunelování vodáren ukáže, zda žijeme v demokratické společnosti. Ukáže, zda v ČR fungují samosprávy, justice, policie a zákony nebo je dnes již jen lobbistický absurdistán.

Fungující "ala Gorila" na Slovensku - kdy se tváříme jako demokratická společnost, ale přitom je vše nastaveno a podřízeno obohacování se finančních skupin, zahraničních koncernů a financování „politických stran“ a jejich kmotrů. To vše na úkor občanů, měst a státu.

article_photo

Proč o tom vůbec píšu? Protože za poslední 15 let se děje ve státě a vodárnách toto:

  1. Ministerstvo zemědělství má ode mne od roku 2002 doloženo, že se do vodáren zavádí model, který vyvede zisky z městských vodáren. Ví, že zisky z vody vybrané od lidí ve vodném a stočném končí na účtech koncernů, mimo vodárenské odvětví, kde schází peníze na investice. Přesto lidé z Mze hlasovali PRO uzavření smluv s koncerny (klidně v rozporu s pověřením FNM).
  2. Komise pro cenné papíry prohlásila v roce 2004 stav ve Vaku Zlín (obdobný proces proběhl v řadě dalších okresních vodáren) za protiprávní, ale protože zahájila správní řízení až po uplynutí zákonné lhůty, tak její usnesení nenabylo právní moci.
  3. Ministerstvo spravedlnosti mi zaplatilo trapný paušál za průtahy soudů, které nebyly 10 let schopny vydat pravomocné stanovisko a od té doby uplynulo další 5 let a soudy stále nic nevyřešily.
  4. Ústavního soudu konstatoval, že se Nejvyšší soud dopouští soudní zvůle a porušuje Ústavu i zákony ČR. Nejvyšší soud ovšem následně vůbec nerespektuje ÚS a to co mu nařídil provést.
  5. Policie dostane v samém počátku celého procesu podnět o trestné činnosti ve Vaku Zlín. Státní zástupce řekne, že mám pravdu a pak konstatuje, že nenadělá nic - je na tom deka.
  6. Vedení Vaku Zlín dostane do rukou rozsudky, které umožňují tunel okamžitě ukončit a vše převzít zpět do Vaku Zlín. Proti rozsudkům ukončující tunelování se 2x odvolá.
  7. Nové vedení Zlína z r. 2010 konstatuje, že to co bylo zavedeno v roce 2004 je pro Vak Zlín a města nevýhodné. Investuje do analýzu, která to potvrdí. Pak analýzu zatají a do vedení Vaku dosadí lidi, kteří se pokouší zkorumpovat žalobce, aby za to stáhli žaloby.
  8. Předseda DR Vaku Zlín, doloží, že akcionářům byly předloženy k rozhodování lživé informace. Doložil rozborem, že k rozhodovaní o Smlouvách s koncernem byly podstatné informace zatajeny. Je městem Zlín z dozorčí rady Vaku Zlín okamžitě vyhozen.
  9. Každá vláda ČR od roku 2002 byla mnou informována o přípravě tunelů nebo realizovaných tunelech ve vodárnách na které lidé, města a stát doplácí.
  10. A.Babiš jako ministr financí a B Sobotka jako předseda vlády konstatovali, že dění a stav ve vodárnách na, který jsem je i celou vládu s vodaři upozornil je nepříznivý- tím to pro ně skončilo.

Díky výše uvedenému, jede tunel na peněženky lidí a rozpočty měst v okresních vodárnách po celé ČR vesele dál.

Jeden příklad za všechny - Praha, která nově zdražila lidem vodu!

PRAVDA O VODĚ V PRAZEPRAVDA O VODĚ V PRAZE

Autor: Radek Novotny | čtvrtek 21.4.2016 10:51 | karma článku: 25.35 | přečteno: 1005x

Další články blogera

Radek Novotny

Tunelování vodáren v České republice a drancování peněženek lidí, lze ukončit přes obranu

Proces vedoucí k uzavření vazalských smluv s koncernem, díky kterým byl mezi lidi a okresní vodárnu Vak Zlín instalován soukromý penězovod, kterým tečou zisky z vody do zahraničí, místo do obnovy

27.9.2016 v 10:26 | Karma článku: 9.55 | Přečteno: 204 | Diskuse

Další články z rubriky Ekonomika

Veronika Charvátová

Sexuální predátoři "V síti"

Děti stráví na internetu v průměru až 2 hodiny denně. Co tam dělají? Jaké nástrahy na ně číhají? Šokující informace, které se podařilo získat během 10 dnů, ti vyrazí dech.

21.5.2019 v 13:13 | Karma článku: 15.31 | Přečteno: 729 | Diskuse

Richard Neugebauer

Právo mít se lépe než v Německu

Jak se zbavit dluhů? Jak zařídit kvalitní potraviny? Jak se mít jako rodič na rodičovské dovolené stejně dobře jako dělník u pásu v Mladé Boleslavi? Čtěte.

21.5.2019 v 8:47 | Karma článku: 36.71 | Přečteno: 2795 | Diskuse

Jan Adamec

Británie na kolenou?

Z článků „nezávislých“ médií si může člověk pomyslet, že Británie je před bankrotem a Angličané už chtějí v EU zůstat, protože zjistili, že „naletěli“. Jaká je ale realita?

20.5.2019 v 18:08 | Karma článku: 29.43 | Přečteno: 931 | Diskuse

Libor Kovář

Jak zajistit dlouhodobý pravidelný výnos 5 – 7 % ročně nebo i více?

Pokud hledáte bezpečný přístav pro vaše volné prostředky a zároveň chcete, aby vám výnosy z vaší investice byly vypláceny pravidelně, máte v podstatě jen 3 možnosti. ...

20.5.2019 v 11:13 | Karma článku: 5.45 | Přečteno: 481 | Diskuse

Markéta Šichtařová

Kterak léčit drahé bydlení až ke kolapsu

V posledních týdnech a měsících se všude mluví o krizi nájemního bydlení. Ceny bytů rychle rostou, s nimi i nájemné. Ceny se dostaly do nesmyslných výšin, přesto poptávka po nájemním bydlení roste. Čím to?

17.5.2019 v 8:00 | Karma článku: 48.26 | Přečteno: 17560 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1292

Českou vodu si prodávejme sami, bez překupníků a lidé, města i stát na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, opravené trubky v zemi a přitom rozumnou cenu vody.

-----------------------------------------------------------

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který pomohl v řadě okresů ČR, ubránit vodárny před zaváděním tzv. "provozních tunelů". Např. Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu tyto regiony čerpají dotace z EU na investice, mají zcela v rukou obchod s vodou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne krmení účtů koncernů v zahraničí.

15 let dokládám, že nám v ČR poteče z kohoutků nezávadná voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. TEČKA.

-------------------------------------------------

Koncerny přišly na nás vydělat, ne řešit naše problémy. V ČR dochází k tunelování vodáren a poškozování zájmu lidí, měst a obcí i státu. Problém jsou politici pracující pro koncerny. Proto jsem se obrátil na soudy a ty potvrzují protiprávní stav. Např. ve Zlíně je možné vrátit vodu zpět do rukou obcí, ale „politici“ pracující pro koncern udržují tok peněz od lidí do zahraničí. Lidé tak přichází každý rok o 70-90 mil. Kč a o půl miliardy z dotací!

Ke každému článku najdete informace i důkazy ZDE: 

www.pravdaovode.cz/voda-300

www.pravdaovode.cz/vodarny www.pravdaovode.cz/cena-vody

www.pravdaovode.cz/co-musime-udelat/

Najdete na iDNES.cz