Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pokus o mou kriminalizaci a zastrašení skončil fiaskem

22. 08. 2016 15:11:06
Napsala mi paní, která se omlouvala, že nemá peníze na DVD: Jak korporace bohatnou na vodě?, proto se nemůže přidat k lidem, kteří se mnou chtějí spustit nápravu .

"Našla jsem blog pana Marka Lichtenberka. Kromě jiného tam dosti dlouze píše o Vás, ale žádná superlativa to nejsou, spíše naopak. Znám mentalitu některých českých lidí, závist, zloba a další záporné vlastnosti. Znáte toho člověka a jeho povahové vlastnosti? Dejte mi prosím vědět."

Má odpověď byla tato:

"Mohu uvést pouze toto. Na pana Lichtenberka mne upozornili čtenáři mého blogu. Každému rozumnému člověku je jasné, že pokud píšu, říkám a dokonce dělám kroky proti koncernům, tak se jim to nelíbí a proto se dějí všemožné věci, kterými se mne a všechny, kteří vodu bráníme, pokouší zesměšnit, pošpinit anebo zastrašit. Nehodí se jim, že šířím infromace a data o vodárnách a tvoří se veřejné mínění. Už vůbec jim nevyhovuje, že bráním vodárny u soudů. Pana "Trautenberka" jsem použil jako ukázkový příklad „koncerno-mila“ . Přečtěte si diskusi u jeho článků a u mých článků na idnes a názor si udělejte vlastní.

Jeho články si můžete projít tady: http://lichtenberk.blog.idnes.cz/, mé si můžete projít tady: http://radeknovotnyradek.blog.idnes.cz

Podobně mne informovali novináři, kterým podobné články zasílají koncerno-milové nebo anonymy a proto vím, že existují. Podobné hanopis, jako přes kopírák, používají různí "koncerno-milové" od roku 2005. Cílem bylo a stále je, mne a to, co říkám a dělám, diskreditovat a tím odvést pozornost od tunelování vodáren. Vynořují se vždy od jiného pisálka, i když autor námětu je stejný. Poté, co pisálka vyzvu, aby zveřejnil rozsudek soudu, který doloží, že nejde o lež, tak již odmítá dál hanopisy psát, i když nejspíš už nějaký bakšiš dostal. Zde to je totiž již o jeho právní odpovědnosti.

Když jsou vyzváni, ať doloží jakým fiaskem tato haterská "akce" skončila, tak o tom již nikdo z nich nepíše. Za to by jim asi nikdo nezaplatil. :-) Je fakt, že se mi jeden novinář již omluvil. Prý to neověřoval, protože to dostal od svého šéfa. V daných novinách již nedělá.

„Právníci“ Veolie na mne v roce 2005 podali absurdní trestní oznámení. Prý jsem dva roky předtím (v roce 2003!) inicioval schůzku a nabízel, že za 50 mil. ovlivním výsledek Mezirezortní komise o vodárenství, ve prospěch koncernu ... Je to lež. V komisi a léta předtím, jsem naopak dokládal, že to, co do vodárenství v ČR přichází, nejsou žádní strategičtí investoři a to, co se do okresních vodáren zavádí, jsou spíše koloniální modely a ne příchod strategických investorů. Což nebylo a není obtížené dokázat a koncernům to rozhodně nevyhovovalo a nevyhovuje.

"Právníci" koncernu a vedení koncernu, které je platí, samozřejmě dobře ví, jakým fiaskem tato jejich akce skončila. Přesto se najde "pisálek", který napíše článek a v něm jen tu část, která koncernům vyhovuje a ten šíří informační smog. "Pisálci a Koncerno-milové" nejsou idioti, kteří si nepoloží zásadní otázky. Dali mi téma a chtějí, abych o tom napsal, Jsou chotni za to něco nabídnout? OK.

Tak, kde je ROZSUDEK SOUDU, který dokládá, že nejde o účelově vykonstruovanou kauzu s cílem pošpinit a poškodit odpůrce koncernů a tunelování okresních vodáren? Jak to, že žádný není?

Co ten Novotný říkal a jaká jsou fakta?

  • Že šlo o cílený, načasovaný pokus zdiskreditovat všechny, kdo říkají, že to provozní model s koncerny je tunel na který lidé, města a stát bude léta doplácet.
  • Říká, že akce právníků koncernu byla zoufalá snaha o to, na kritickou dobu znedůvěryhodnit hlavního odpůrce koloniálních smluv, tzv. provozních modelů, které znamenají PRIVATIZACI ZISKŮ A ZESTÁTNĚNÍ NÁKLADŮ ve vodárnách?
  • Že falešné obvinění a mediální masáž byly spuštěny tak, aby nikdo neposlouchal jeho názory na valné hromadě okresní vodárny Kladno, kde byl tunel zaveden v roce 2004 a v roce 2005 se měly na valné hromadě Vodárny Kladno-Mělník (VKM) projednávat výsledky?
  • Že se z Vodárny Kladno-Mělník, ztratilo 274 mil. korun?
  • Že starostům byly předloženy k rozhodování lživé informace, kdy jim slibovali 164 mil. Kč zisku z prodeje jediné ziskové části podniku Veolii a pokud smlouvy s Veolií neuzavřou, tak nebudou dotace z EU? Ve skutečnosti byl VKM na 30 let vytunelován. Místo zisku 164 mil. Kč skončil se ztrátou -110 mil. Kč a Evropská komise, právě z důvodů uzavření vazalských smluv s koncernem Veolia, odmítla VKM a městům na Kladensku a Mělnicku poskytnou dotace?
  • Lži obsahují Zpráva představenstva VKM o prodeji části podniku předložená starostům na valné hromadě VKM, aby schválili tunel VKM lživé informace sdělované starostům na Kladensku
  • Že zásadní informace byly starostů a zastupitelům zatajeny, přitom při jejich znalostiby starostové pro koloniální smlouvy nehlasovali, protože by věděli , že zisky z vody inkasované od lidí na Kladensku a Mělnicku potečou do Francie, nikoliv do obnovy trubek v regionu.
  • Že obdobný tunel jako ve VKM, doložený obdobnými lživými informacemi, který připravili naháněči koncernu a "politici" pro ně pracující, chtějí nově realizovat ve prospěch fr. koncernu ve Vaku Hradec Králové. Což povede k nehoráznému zdražování vody lidem a opět ke ztrátě dotací z EU pro Vak H. Králové i města a obce?

"Koncenro-milové" rozsudek nemají, fakta a neověřují, ale články píší. Takže píší jen to, co zadavatel chce a zadá. Kdo je zadavatel? Ten komu šíření tohoto smogu vyhovuje. Takže Koncerno-milové záměrně a zcela vědomě šíří hanopisy, ve kterých říkají A) a cíleně neříkají B). Odkazují na výhradně jen novinové články, které informují o mém křivém obvinění, ale na články, které informují o jeho zrušení již ani nepípnou, stejně jako o tom, že nebyl žádný soud, neexistuje žádný rozsudek a neříkají ani to, že vše, co jsem říkal o tunelech je PRAVDA O VODĚ V ČR.

Ano, policista mi skutečně 2x sdělil obvinění, ale pravda je, že státní zástupce, dozorující jeho jednání, je obě ihned ZRUŠIL JAKO PROTIPRÁVNÍ A NEZÁKONNÉ a jednání policisty označil za nestandartní a podivně vstřícné.

Odhaleno: pravda  je poněkud jináOdhaleno: pravda je poněkud jiná

Nějakou dobu jsem "koncerno-mily" ignoroval, ale nyní, poté, co mi paní napsala, jsem se rozhodl reagovat. Lidé si udělají celý obrázek. Je dobré vědět o jednání koncernu a praktiky jejich naháněčů si připomínat, abychom věděli, proč nemají být mezi vodou a lidmi nejen z ekonomických důvodů.

Vyzývám hano-pisálky a hatery, zveřejněte rozsudek soudů v kauze mého údajného jakéhokoliv protiprávního jednání a u svých zaručených "článků" vždy zveřejněte jejich obsah, tuto mou reakci.

Toto know-how se nastěhovalo k monopolu vody v České republice a já na negativní důsledky, které přináší lidem, městům a státu od roku 2002 předem politiky, ministerstva i členy vlády, přes gangsterské praktily, upozornil a dál upozorňuji.

Pro další informace o tom, co se do vodáren zavedlo, jak vodu bráním, co jsem prošel a jak zjednat nápravu, použijte odkazy v informacích o autorovi“

Autor: Radek Novotny | pondělí 22.8.2016 15:11 | karma článku: 13.33 | přečteno: 358x


Další články blogera

Radek Novotny

Tunelování vodáren v České republice a drancování peněženek lidí, lze ukončit přes obranu

Proces vedoucí k uzavření vazalských smluv s koncernem, díky kterým byl mezi lidi a okresní vodárnu Vak Zlín instalován soukromý penězovod, kterým tečou zisky z vody do zahraničí, místo do obnovy

27.9.2016 v 10:26 | Karma článku: 8.77 | Přečteno: 187 | Diskuse

Radek Novotny

Zcela bez servítek, protože situace je vážná a na servítky není čas

Stát, respektive Ministerstvo zemědělství (Mze), které spravuje v ČR obor vodárenství a má jako hlavní prioritu zajistit soběstačnost jeho financování ví, že jediný zdroj vodáren, jsou peníze za vodné a stočné vybrané od lidí.

21.8.2016 v 14:53 | Karma článku: 30.06 | Přečteno: 1276 | Diskuse

Radek Novotny

Politici objevili volební trhák nebo skutečně pochopili v čem je problém s vodou v ČR?

Pan Brabec, ministr životního prostředí, jako první vrcholný politik v ČR pochopil a potvrdil pravdivost mých závěrů, které léta říkám a publikuji, ale zatím jen tu část z nich, která nevede k řešení.

16.8.2016 v 7:52 | Karma článku: 24.56 | Přečteno: 630 | Diskuse

Další články z rubriky Ekonomika

Hana Šťastná

Bez …ace zdraží koláče

Téměř o pětinu narostla výše průměrné mzdy v České republice za poslední čtyři roky. Cena konzumního chleba – přímo od pekáren, bez započtení obchodní marže - za tu dobu dokonce klesla.

16.8.2018 v 12:23 | Karma článku: 15.79 | Přečteno: 708 | Diskuse

Mikulas Splitek

Hodnotové vs růstové investování

V říjnu budeme společně s Jánem Hájkem, Petrem Čermákem a Danem Gladišem diskutovat o hodnotovém investování. K té příležitosti připravil Honza Šumbera (analytik ČS) už dopředu několik zajímavých otázek.

16.8.2018 v 8:05 | Karma článku: 4.19 | Přečteno: 97 | Diskuse

Josef Barta

Šaškárna po česku aneb jak bavit svět za peníze daňových poplatníků

Humor je kořením života a čím ho je více, tím lépe. Neplatí to ale v případech šaškáren inspekcí a kontrolních úřadů, které to provozují za peníze daňových poplatníků.

14.8.2018 v 14:50 | Karma článku: 40.16 | Přečteno: 2319 | Diskuse

Petr Šindelář

Povinná základní škola pro úplně všechny zatím povinná není

Část známých občanů ráno do práce ani školy běžně nevstává a žádné budíky nepotřebuje. Pro peníze na živobytí si chodí na úřady a bez naděje na lepší život zápasí s nudou. A nechápe, že klíč k řešení spočívá v nich samotných...

13.8.2018 v 9:52 | Karma článku: 36.00 | Přečteno: 1281 | Diskuse

Erik Steinn

Telekomunkačná daň: sebereme zisky a zrušíme aukci.

Chceme lepší telekomunikace! Ano! říká ANO! Nebo NE Sebereme zisky a zrušíme aukci. Zisky dáme na pokrytí. Kmitočty umožní postavit jednu síť, kterou si operáři budou kupovat od státu.

13.8.2018 v 1:35 | Karma článku: 8.33 | Přečteno: 342 |
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1287

Českou vodu si prodávejme sami, bez překupníků a lidé, města i stát na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, opravené trubky v zemi a přitom rozumnou cenu vody.

-----------------------------------------------------------

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který pomohl v řadě okresů ČR, ubránit vodárny před zaváděním tzv. "provozních tunelů". Např. Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu tyto regiony čerpají dotace z EU na investice, mají zcela v rukou obchod s vodou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne krmení účtů koncernů v zahraničí.

15 let dokládám, že nám v ČR poteče z kohoutků nezávadná voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. TEČKA.

-------------------------------------------------

Koncerny přišly na nás vydělat, ne řešit naše problémy. V ČR dochází k tunelování vodáren a poškozování zájmu lidí, měst a obcí i státu. Problém jsou politici pracující pro koncerny. Proto jsem se obrátil na soudy a ty potvrzují protiprávní stav. Např. ve Zlíně je možné vrátit vodu zpět do rukou obcí, ale „politici“ pracující pro koncern udržují tok peněz od lidí do zahraničí. Lidé tak přichází každý rok o 70-90 mil. Kč a o půl miliardy z dotací!

Ke každému článku najdete informace i důkazy ZDE: 

www.pravdaovode.cz/voda-300

www.pravdaovode.cz/vodarny www.pravdaovode.cz/cena-vody

www.pravdaovode.cz/co-musime-udelat/





Najdete na iDNES.cz