Středa 8. července 2020, svátek má Nora
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Středa 8. července 2020 Nora

Pokus o mou kriminalizaci a zastrašení skončil fiaskem

22. 08. 2016 15:11:06
Napsala mi paní, která se omlouvala, že nemá peníze na DVD: Jak korporace bohatnou na vodě?, proto se nemůže přidat k lidem, kteří se mnou chtějí spustit nápravu .

"Našla jsem blog pana Marka Lichtenberka. Kromě jiného tam dosti dlouze píše o Vás, ale žádná superlativa to nejsou, spíše naopak. Znám mentalitu některých českých lidí, závist, zloba a další záporné vlastnosti. Znáte toho člověka a jeho povahové vlastnosti? Dejte mi prosím vědět."

Má odpověď byla tato:

"Mohu uvést pouze toto. Na pana Lichtenberka mne upozornili čtenáři mého blogu. Každému rozumnému člověku je jasné, že pokud píšu, říkám a dokonce dělám kroky proti koncernům, tak se jim to nelíbí a proto se dějí všemožné věci, kterými se mne a všechny, kteří vodu bráníme, pokouší zesměšnit, pošpinit anebo zastrašit. Nehodí se jim, že šířím infromace a data o vodárnách a tvoří se veřejné mínění. Už vůbec jim nevyhovuje, že bráním vodárny u soudů. Pana "Trautenberka" jsem použil jako ukázkový příklad „koncerno-mila“ . Přečtěte si diskusi u jeho článků a u mých článků na idnes a názor si udělejte vlastní.

Jeho články si můžete projít tady: http://lichtenberk.blog.idnes.cz/, mé si můžete projít tady: http://radeknovotnyradek.blog.idnes.cz

Podobně mne informovali novináři, kterým podobné články zasílají koncerno-milové nebo anonymy a proto vím, že existují. Podobné hanopis, jako přes kopírák, používají různí "koncerno-milové" od roku 2005. Cílem bylo a stále je, mne a to, co říkám a dělám, diskreditovat a tím odvést pozornost od tunelování vodáren. Vynořují se vždy od jiného pisálka, i když autor námětu je stejný. Poté, co pisálka vyzvu, aby zveřejnil rozsudek soudu, který doloží, že nejde o lež, tak již odmítá dál hanopisy psát, i když nejspíš už nějaký bakšiš dostal. Zde to je totiž již o jeho právní odpovědnosti.

Když jsou vyzváni, ať doloží jakým fiaskem tato haterská "akce" skončila, tak o tom již nikdo z nich nepíše. Za to by jim asi nikdo nezaplatil. :-) Je fakt, že se mi jeden novinář již omluvil. Prý to neověřoval, protože to dostal od svého šéfa. V daných novinách již nedělá.

„Právníci“ Veolie na mne v roce 2005 podali absurdní trestní oznámení. Prý jsem dva roky předtím (v roce 2003!) inicioval schůzku a nabízel, že za 50 mil. ovlivním výsledek Mezirezortní komise o vodárenství, ve prospěch koncernu ... Je to lež. V komisi a léta předtím, jsem naopak dokládal, že to, co do vodárenství v ČR přichází, nejsou žádní strategičtí investoři a to, co se do okresních vodáren zavádí, jsou spíše koloniální modely a ne příchod strategických investorů. Což nebylo a není obtížené dokázat a koncernům to rozhodně nevyhovovalo a nevyhovuje.

"Právníci" koncernu a vedení koncernu, které je platí, samozřejmě dobře ví, jakým fiaskem tato jejich akce skončila. Přesto se najde "pisálek", který napíše článek a v něm jen tu část, která koncernům vyhovuje a ten šíří informační smog. "Pisálci a Koncerno-milové" nejsou idioti, kteří si nepoloží zásadní otázky. Dali mi téma a chtějí, abych o tom napsal, Jsou chotni za to něco nabídnout? OK.

Tak, kde je ROZSUDEK SOUDU, který dokládá, že nejde o účelově vykonstruovanou kauzu s cílem pošpinit a poškodit odpůrce koncernů a tunelování okresních vodáren? Jak to, že žádný není?

Co ten Novotný říkal a jaká jsou fakta?

 • Že šlo o cílený, načasovaný pokus zdiskreditovat všechny, kdo říkají, že to provozní model s koncerny je tunel na který lidé, města a stát bude léta doplácet.
 • Říká, že akce právníků koncernu byla zoufalá snaha o to, na kritickou dobu znedůvěryhodnit hlavního odpůrce koloniálních smluv, tzv. provozních modelů, které znamenají PRIVATIZACI ZISKŮ A ZESTÁTNĚNÍ NÁKLADŮ ve vodárnách?
 • Že falešné obvinění a mediální masáž byly spuštěny tak, aby nikdo neposlouchal jeho názory na valné hromadě okresní vodárny Kladno, kde byl tunel zaveden v roce 2004 a v roce 2005 se měly na valné hromadě Vodárny Kladno-Mělník (VKM) projednávat výsledky?
 • Že se z Vodárny Kladno-Mělník, ztratilo 274 mil. korun?
 • Že starostům byly předloženy k rozhodování lživé informace, kdy jim slibovali 164 mil. Kč zisku z prodeje jediné ziskové části podniku Veolii a pokud smlouvy s Veolií neuzavřou, tak nebudou dotace z EU? Ve skutečnosti byl VKM na 30 let vytunelován. Místo zisku 164 mil. Kč skončil se ztrátou -110 mil. Kč a Evropská komise, právě z důvodů uzavření vazalských smluv s koncernem Veolia, odmítla VKM a městům na Kladensku a Mělnicku poskytnou dotace?
 • Lži obsahují Zpráva představenstva VKM o prodeji části podniku předložená starostům na valné hromadě VKM, aby schválili tunel VKM lživé informace sdělované starostům na Kladensku
 • Že zásadní informace byly starostů a zastupitelům zatajeny, přitom při jejich znalostiby starostové pro koloniální smlouvy nehlasovali, protože by věděli , že zisky z vody inkasované od lidí na Kladensku a Mělnicku potečou do Francie, nikoliv do obnovy trubek v regionu.
 • Že obdobný tunel jako ve VKM, doložený obdobnými lživými informacemi, který připravili naháněči koncernu a "politici" pro ně pracující, chtějí nově realizovat ve prospěch fr. koncernu ve Vaku Hradec Králové. Což povede k nehoráznému zdražování vody lidem a opět ke ztrátě dotací z EU pro Vak H. Králové i města a obce?

"Koncenro-milové" rozsudek nemají, fakta a neověřují, ale články píší. Takže píší jen to, co zadavatel chce a zadá. Kdo je zadavatel? Ten komu šíření tohoto smogu vyhovuje. Takže Koncerno-milové záměrně a zcela vědomě šíří hanopisy, ve kterých říkají A) a cíleně neříkají B). Odkazují na výhradně jen novinové články, které informují o mém křivém obvinění, ale na články, které informují o jeho zrušení již ani nepípnou, stejně jako o tom, že nebyl žádný soud, neexistuje žádný rozsudek a neříkají ani to, že vše, co jsem říkal o tunelech je PRAVDA O VODĚ V ČR.

Ano, policista mi skutečně 2x sdělil obvinění, ale pravda je, že státní zástupce, dozorující jeho jednání, je obě ihned ZRUŠIL JAKO PROTIPRÁVNÍ A NEZÁKONNÉ a jednání policisty označil za nestandartní a podivně vstřícné.

Odhaleno: pravda je poněkud jiná
Odhaleno: pravda je poněkud jiná

Nějakou dobu jsem "koncerno-mily" ignoroval, ale nyní, poté, co mi paní napsala, jsem se rozhodl reagovat. Lidé si udělají celý obrázek. Je dobré vědět o jednání koncernu a praktiky jejich naháněčů si připomínat, abychom věděli, proč nemají být mezi vodou a lidmi nejen z ekonomických důvodů.

Vyzývám hano-pisálky a hatery, zveřejněte rozsudek soudů v kauze mého údajného jakéhokoliv protiprávního jednání a u svých zaručených "článků" vždy zveřejněte jejich obsah, tuto mou reakci.

Toto know-how se nastěhovalo k monopolu vody v České republice a já na negativní důsledky, které přináší lidem, městům a státu od roku 2002 předem politiky, ministerstva i členy vlády, přes gangsterské praktily, upozornil a dál upozorňuji.

Pro další informace o tom, co se do vodáren zavedlo, jak vodu bráním, co jsem prošel a jak zjednat nápravu, použijte odkazy v informacích o autorovi“

Autor: Radek Novotny | pondělí 22.8.2016 15:11 | karma článku: 14.33 | přečteno: 381x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ekonomika

Lukas Baloga

Akciový trh, který překonal Ameriku i Evropu

Čínský akciový trh, definovaný indexem CSI 300 dosáhl v pátek svého pětiletého maxima na základě přibývajících důkazů, že největší rozvíjející se trh na světě se zotavuje z koronavirové pandemie díky masivnímu růstu.

7.7.2020 v 16:08 | Karma článku: 6.12 | Přečteno: 129 |

Ladislav Větvička

Turistycka sezona? Ni, enem smutne čekani na totalni krach...

V medyjach sem tam prosakuju zpravy, kere realně popisuju aktualni stav. Propad letecke dopravy o devadesat procent, propad prodeju aut o osumdesat procent, propad obratu v hospodach o sedumdesat procent...

7.7.2020 v 11:55 | Karma článku: 41.23 | Přečteno: 2423 | Diskuse

Karel Trčálek

Myši Markéty Šichtařové

Nejnovější, byť mírně recyklovaný, článek naší nejcitovanějí ekonomky obsahuje natolik podnětné myšlénky, že jsem neodolal, a jednu z nich rozvinul

7.7.2020 v 8:00 | Karma článku: 17.34 | Přečteno: 577 | Diskuse

Miroslav Křížek

Hladovka českých důchodců

A co hrozí, pokud reforma důchodů nepřijde? V podstatě nastane kolaps veřejných financí, Národní rozpočtová rada přišla s výpočtem, že už kolem roku 2030, kdy do důchodu odejdou silné ročníky. Je nejvyšší čas na reformu systému.

7.7.2020 v 8:00 | Karma článku: 27.78 | Přečteno: 1011 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Vstup státu do letecké společnosti a jeden památeční obrázek

V neděli 5/7 se objevilo světlo na konci tunelu. Izraelská společnost El Al, národní letecký dopravce, který se dostal do finančních problémů, má naději na ekonomické přežití.

6.7.2020 v 22:30 | Karma článku: 8.92 | Přečteno: 211 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1296

Českou vodu si prodávejme sami, bez překupníků a lidé, města i stát na tom vydělají. Ne zisky v daňových rájích, ale čistou vodu, opravené trubky v zemi a přitom rozumnou cenu vody.

-----------------------------------------------------------

Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ, který pomohl v řadě okresů ČR, ubránit vodárny před zaváděním tzv. "provozních tunelů". Např. Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod ... Díky tomu tyto regiony čerpají dotace z EU na investice, mají zcela v rukou obchod s vodou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne krmení účtů koncernů v zahraničí.

15 let dokládám, že nám v ČR poteče z kohoutků nezávadná voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. TEČKA.

-------------------------------------------------

Koncerny přišly na nás vydělat, ne řešit naše problémy. V ČR dochází k tunelování vodáren a poškozování zájmu lidí, měst a obcí i státu. Problém jsou politici pracující pro koncerny. Proto jsem se obrátil na soudy a ty potvrzují protiprávní stav. Např. ve Zlíně je možné vrátit vodu zpět do rukou obcí, ale „politici“ pracující pro koncern udržují tok peněz od lidí do zahraničí. Lidé tak přichází každý rok o 70-90 mil. Kč a o půl miliardy z dotací!

Ke každému článku najdete informace i důkazy ZDE: 

www.pravdaovode.cz/voda-300

www.pravdaovode.cz/vodarny www.pravdaovode.cz/cena-vody

www.pravdaovode.cz/co-musime-udelat/

Najdete na iDNES.cz